www.siyasetci.biz

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.siyasetci.biz

Siyasi Gençliğin Buluşma Noktası

4 posters

YSK üyeleri 1. Seçim Sonuçları Açıklandı. İşte Sonuçlar:

Admin
    Admin
    Admin

YSK üyeleri 1. Seçim Sonuçları Açıklandı. İşte Sonuçlar: Empty YSK üyeleri 1. Seçim Sonuçları Açıklandı. İşte Sonuçlar:

Mesaj tarafından Admin Perş. Mayıs 29, 2008 11:21 am

SYK nın yaptığı 1. YSK seçim sonuçları şöyle:
    * YSK Başkanı ; iceberg19 ,
    * Başkan Yardımcısı ; ouss ,
    olarak belirlendi.

En son Admin tarafından Salı Haz. 03, 2008 10:06 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : trojan_m 'in YSK dan istifasıyla nedeniyle üye listesi yeniden düzenlenmiştir.)
    iceberg19
    iceberg19
    KGP

YSK üyeleri 1. Seçim Sonuçları Açıklandı. İşte Sonuçlar: Empty Geri: YSK üyeleri 1. Seçim Sonuçları Açıklandı. İşte Sonuçlar:

Mesaj tarafından iceberg19 Perş. Mayıs 29, 2008 4:35 pm

ysk olarak sayın arkadaşlarım daha ilerici bir demokrasi için çalışacağıma ben ve arkadaşlarım adına söz veriorum...demokrasimizin vazgeçilmez unsuru olan siyasi partilerimize ise genel seçimlerde başarılar diler saygılar sunarım..seçim tarihlerimiz meclisimizin öngördüğü tarihte yapılacaktır saygılar...
    iceberg19
    iceberg19
    KGP

YSK üyeleri 1. Seçim Sonuçları Açıklandı. İşte Sonuçlar: Empty Geri: YSK üyeleri 1. Seçim Sonuçları Açıklandı. İşte Sonuçlar:

Mesaj tarafından iceberg19 Perş. Mayıs 29, 2008 4:59 pm

YSK adına basın açıklaması;
    Demokrasimizin vazgeçilmez olan siyasi partilerimizin gerekli olan tüm şartları yerine getirmesi durumunda site içinde yapılacak olan seçimlere katılabilmelerinin önünde hiçbir engel yoktur.Bu şartlar mevcut olan kurulumuzca çok yakın bir tarihte ilan edilecektir...YSK kanunları daha sonradan kurulumuz tarafından belirlenecek olan tarihte yapılacak ve yüce sistem yönetim meclisine sunulacaktır...Kurumumuz site içerisinde tamamen özerk bir yönetim olması dolayısıyla hiçbir baskı altında kalmadan kendi iradesiyle hareket edecektir.Kurumuzun görev ve yetkileri yine yüce meclis tarafından belirlenecek ve site anayasasında var olacaktır...YSK adına,şahsım adına ve değerli kurul arkadaşlarım adına yüce site üyelerine saygıyla duyurulur...
    ouss
    ouss

Mesaj tarafından ouss Perş. Mayıs 29, 2008 6:05 pm

baskanım baskanlıgınız hayırlı ugurlu olsun hep bırlıkte hur ırademızle ysk nın kararlarını uyugulyacagız selamatle Very Happy
    trojan_m

Mesaj tarafından trojan_m Cuma Mayıs 30, 2008 1:18 am

Yeni görevinde başarılar dostum.Umarım en kısa zamanda sistem işlemeye başlayacak...
    ouss
    ouss

Mesaj tarafından ouss Cuma Mayıs 30, 2008 1:30 am

sanada abıcım sanada .... selametle...
    iceberg19
    iceberg19
    KGP

Mesaj tarafından iceberg19 Cuma Mayıs 30, 2008 4:57 pm

YSK adına basın açıklaması;
    Yüksek Seçim Kurulumuzun alacağı tüm kararlar YSK kanununda belirtilecektir.YSK kanunu 1 haftalık süre içerisinde SYK'ye sunulacak ve kabul görmesi ve sayın admin'in de onaylaması halinde yürürlüğe girecektir.Ancak ondan önce yine 1 hafta içerisinde yeni anayasa çalışmalarının tamamlanıp YSK kanununun da anayasaya göre şekillenmesi gerekmektedir.YSK başkanı olarak ben ve kurulumun en iyi şekilde objektif kararlar alacağımıza inancımı belirtmek isterim...Saygılar...
    iceberg19
    iceberg19
    KGP

Mesaj tarafından iceberg19 Salı Haz. 03, 2008 5:06 pm

YSK ADINA BASIN DUYURUSU;
    Kendi şahsım adına yapmış olduğum açıklamalar hiçbir şekilde YSK'yı bağlamaz...YSK bağımsız,tarafsız bir kurumdur...Kamuoyuna saygıyla duyurulur...
    trojan_m

Mesaj tarafından trojan_m Salı Haz. 03, 2008 9:43 pm

Merhaba Arkadaşlar.
    Herşeyden önce şunu söylemek istiyorum YSK ile çalışmayı gerçekten isterdim
    Kalkındırmacı ve Gelişimci Parti üyesi olmam nedeniyle böyle bağımsız bir kurulda ismimin gecmesinin kurula zarar vereceğini düşündüm...Dolayısıyla YSK dan istifamı buradan ilan ediyorum...
    Tüm kurul arkadaşlarımda bu görevlerinde başarılar temenni ediyorum ve onlara sonsuz güvenimi iletiyorum...
    trojan - (KGP)

Similar topics

-

Forum Saati Salı Mayıs 14, 2024 2:59 am